czwartek, 7 czerwca 2018

Wiosenny album ciązowy

wiosenny album ciążowy, album ciazowy, album na usg, album ciaza, baby shower, prezent dla ciężarnej, pregnacy diary, album 9 miesięcy, zielony album ciaza,

Wiem że ten zielony album ciążowy jest Wam już dość dobrze znany. Zyskał on dużą sympatię wielu przyszłych mam. Zielone wiosenne kolory kojarzą się z wiosną, nadejściem nowego życia...i jest to również kolor nadziei, który doskonale sprawdza się gdy nie znamy jeszcze płci maleństwa.
 
  
 

Tym razem został on wzbogacony o nowe dodatki i tekturki które możecie znaleźć s sklepie Kreatywnej Pracowni (dokładny spis użytych produktów znajdziecie tutaj)
 Album ma format A4 i składa się z 8 kartek. Wnętrze albumu jest podzielone na trymestry ciąży i zawiera dużo miejsca przeznaczonego na notatki i zdjęcia. Przyszli rodzice nie muszą zastanawiać się co umieścić na której stronie - album sam wskazuje na to co zamieścić na każdej stronie w zależności od trymestru ciąży i związanych z tym wydarzeń.


 
Pierwsze strony albumu przewidziane na pierwsze miesiące ciąży zawierają zatem miejsca na datę testu ciążowego, przewidywaną datę porodu, przeczucia rodziców dotyczące płci dziecka czy pierwsze USG. Kolejne zawierają miejsca przewidziane na wybory imion dziecka, zdjęcia USG najważniejszych momentów ciąży, zdjęcia rosnącego brzuszka oraz miejsca na notatki i wspomnienia rodziców.

Na ostatnich stronach oczywiście nie mogło zabraknąć miejsca na pierwszą metryczkę maleństwa oraz zdjęcia z narodzin.
Pozdrawiam,
Asia
Share:

0 komentarze: