środa, 13 grudnia 2017

Kalendarz 2018 do pobrania

Do świąt już tuż tuż...wielkimi krokami zbliża się też nowy rok. Jest to dobry czas na wymianę kalendarza, przygotowania się do nowego roku, pozaznaczania ważnych dat i dużo wcześniej umówionych spotkań. I owszem supermarkety toną w kalendarzach i plannerach, ale bardzo często nie spełniają one naszych oczekiwań. Mają mało miejsca na wpisywanie wydarzeń czy też nie mieszczą nam się notatki w danym dniu.


kalendarz printable, kalendarz free, planer free, planner 2018 free, calendar free, kalendarz do pobraniaPlanowanie spotkań i wydarzeń najlepiej sprawdza się w kalendarzu umieszczonym w widocznym miejscu – na ścianie, tablicy korkowej czy też biurku.
Od jakiegoś czasu przeglądałam różne strony internetowe szukając wkładu kalendarza do wydruku na cały rok, a nie tylko miesiąc – aby móc planować z wyprzedzeniem. 
Ostatecznie kalendarz stworzyłam samodzielnie, gdy inne kalendarze do pobrania nie spełniały moich oczekiwań.


Kalendarz można wydrukować, przypiąć do tablicy korkowej/magnetycznej, włożyć w ramę bez szyby, lub wykorzystać je do kalendarza na biurko (jak go zrobić znajdziecie tutaj).


PS. Własnoręcznie zrobiony kalendarz jest też bardzo dobrym niskobudżetowym prezentem ;)

Miłego planowania!

Pozdrawiam,
Asia
Share:

3 komentarze:

Aluna pisze...

Bardzo fajny kalendarz na zapiski, tylko dlaczego jest "Nowy rok" zamiast "Nowy Rok", "Trzech króli" zamiast "Trzech Króli", "Dzień babci" zamiast "Dzień Babci" ? Do tej pory wydawało mi się, że ta druga pisownia jest właściwa :/

scrapujemy pisze...

Aluna...dziękuję za słuszną uwagę. Chyba po prostu wzięło się to z rozpędu. Jutro postaram się podpiąć zaktualizowaną wersję. Pozdrawiam

Filigree Art pisze...

Bardzo przyjemny kalendarz. Dziękuję.